Sádrokartony

Nosné i nenosné příčky
s kovovou nebo dřevěnou
spodní konstrukcí.

Bytové příčky (nosné i nenosné)
jako jsou rekonstrukce bytových jader
nebo změny dispozice bytu apod.

Požární stěny (nosné nebo nenosné)
díky vynikající požární odolnosti
lze desky využít v komerčních objektech
jako jsou kanceláře, prodejní jednotky v obchodních centrech, sklady apod.

Výstavba podkroví
– opláštění stropů
– šikmých stěn
– nadezdívek

Univerzální řešení požární bezpečnosti,
ochrany proti hluku, statiky a vlhkosti

Stabilní a odolné vůči nárazu

Cementovláknité desky nabízí oproti klasickému sádrokartonu mnoho výhod:
– lepší akustické vlastnosti
– odolné proti nárazu
– jsou vhodné do vlhkých prostor
– protipožární odolnost
– a mnoho dalších výhod

Cementovláknité desky mají využití téměř u všech druhů staveb, kde je kladen důraz na kvalitu, bezpečnost a ekologii. Jak sám výrobce uvádí “máme jednu desku na všechno”. Není nutné, tak jako u klasického sádrokartonu, kombinovat protipožární (červený) sádrokarton a sádrokarton odolný vůči vlhkosti (Zelený). Cementovláknité desky lze využít na svislé i vodorovné, nosné i nenosné konstrukce.

Nejčastěji realizujeme prodejní prostory v obchodních centrech. Kde z důvodu vyšší bezpečnosti nachází uplatnění právě systém z cementovláknitých desek. Výhodou je i “tvarovatelnost” a často tak plníme představy architektů u vizualizaci prodejen formou oblouku či polic zabudovaných přímo ve stěně prodejny. Dále pak kancelářské prostory, kdy dochází ke změnám dispozic a rozložení příček. Nemocnice, wellness centra a jiné komerční prostory. V neposlední řadě lze systém využít při výstavbě rodinných domů.

Firma MZ Eco Stavby působí a montuje příčky, stěny, sádrokartony na území města Brna a blízkého okolí. Brno je pro nás klíčové z hlediska počtu spokojených zákazníků. Nebráníme se však realizacím v jiných částech republiky.

Firma vlastní potřebná osvědčení a certifikaci k provádění montovaných příček u rodinných domů a komerčních objektů, zejména kanceláří, prodejen a obchodů

REFERENCE

Nejnovější námi realizované projekty

Za dlouhá léta v oboru máme bohaté zkušenosti v několika oblastech stavebnictví. Výstavby, rekonstrukce i demolice jsou pro nás každodenní rutinou. Zařaďte se i Vy mezi naše spokojené klienty s Vaším výjimečným projektem.